• info@bitlisticaretrehberi.com
  • 05324831362
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,362 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ferhat Kızılca
  • ADRES: Saray Mahallesi No:1
  • TELEFON: 0 (535) 890 7844
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dicle Temizlik Tatvan

Merdiven temizliği şirketimiz, apartman sakinlerinin en büyük problemi olan merdiven temizliği sorununa profesyonel çözüm sunmaktadır.

Özellikle apartman yöneticileri için büyük problem teşkil eden bu hizmeti sorunsuz ve kurumsal olarak yerine getirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet de memnuniyet garantisi yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini bu sayede garanti kapsamına alıyoruz.

Apartman sakinlerinin en büyük gider kalemlerinden bir tanesi olan apartman görevlileri giderlerini minimize etmiş oluyorlar. Bu artışı ile bizim gibi merdiven ve apartman temizliği şirketlerine olan talepler her geçen gün artmaktadır. Bu konunun farkında olarak gerekli olan alt yapı ve personel eğitimlerine önem vermekteyiz ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Merdiven Temizliği Şirketi Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merdiven temizliği şirketi olarak tercih sebebi olabilmek için önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıdır. Bunların dışında diğer artılarımızı sıralamak gerekirse;

1. Önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıdır. Bu anlayışı hizmetimiz esnasında kesinlik ile hissedeceksiniz.
2. Personellerimiz hizmet içi eğitimleri almaktadır. Ve yeterli tecrübeyi kazanana kadar stajer mantığı ile usta personellerimiz yanında çalışmaktadır. Sizlere göndereceğimiz personellerimiz bu aşamaları geçmiş olan deneyimli ve tecrübeli arkadaşlardan oluşmaktadır.
3. Fiyat politikamız vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermeden olabilecek en alt rakamlardan belirlenmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.